Přehled nabízených vjedových bran

Vjezdová brána posuvná

Posuvné brány jsou v dnešní době moderní vjezdové brány, které nezabírají příliš místa. Jsou závislé pouze na místu, kam se vysouvají v celé délce průjezdu. Posuvná brána je vynesena "C" profil, který je ukotven na dvou podvozcích mimo průjezd brány.

Hlavní výhodou je jejich odolnost proti případným nečistotám (sníh, bláto) v místě průjezdu. Dnes vyrábíme posuvné brány výhradně na míru podle přání zákazníka. Konečný dobrý vzhled a dlouhodobou odolnost proti povětrnostním podmímkám a vlivům počasí vylepšujeme pozinkovanou konstrukcí. Výplně jednotlivých bran jsou klasické - železo, dřevo, plech ale je možné použít různé kovářské či plastové prvky. K bránám lze vyrobit na přání zákazníka i vchodovou bránku nebo plotové dílce.

Bránu je možno doplnit elektropohon, který samozřejmě má možnost otvírání brány ručně v případě poruchy nebo výpadku elektrického napájení.

Potřebujete originální, či atypické řešení?

Naše firma již realizovala několik zakázek, které jsou neobvyklé a něčím specifické. Přáli byste si u Vašeho domu posuvnou bránu, ale nemáte dostatek místa, kam by se vysouvala? Najdeme pro Váš vjezd řešení, kdy se bude brána doslova lámat. Bude se však bezpečně otvírat / zavírat jak pomocí pohonu, tak i ručně. Nezabere tolik místa, jak by se na první pohled mohlo zdát - viz. reference.

Vjezdová brána otočná

Otočná brána je i v dnešní době moderní řešení vašeho vjezdového prostoru do domů. Konstrukce, která je svařována přesně podle přání zákazníka, konstrukce křídel brány je tvořena převážně železem, případně hliníkem. Pro lepší vzhled a odolnost proti povětrnostním vlivům se v dnešní době konstrukce brány opatřuje zinkem. Na tento povrch lze nanést další vrstvu speciálního nátěru. Výplně jednotlivých bran jsou klasické - železo, dřevo, plech ale i elegantní - kovářské prvky či plastové profily. K bránám jsme schopni svařit na přání zákazníka i vchodovou bránku.

Nezbytným a mnohdy užitečným doplňkem otočných bran je elektropohon. Pístové pohony jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Každé křídlo ovládá jeden pohon, který lze nastavit pro různé polohy otvírání a zavírání. V případě výpadku proudu je možno pohon přepnout na manuální ovládání a vaši vjezdou bránu bezpečně otevřít.

Potřebujete originální, či atypické řešení?

Naše firma již realizovala několik zakázek, které jsou neobvyklé a něčím specifické. Pokud Vám podmínky Vašeho vjezdu nedovolují konstruovat křídlo brány (1-křídlé) a zvlášť vchodovou bránku, pak nabízíme velmi moderní řešení toho problému. Ke konstrukci křídla je přimontována vchodová bránka - viz. reference. Pohon otvírá celý vjezd, při otvírání je vchodová bránka nesena s křídlem. Proti samovolnému otvírání bránky při pohybu brány (otvírání / zavírání) je jištěna branem.